Wednesday, January 30, 2008

השיבה מהודו

לישמאניאסיס וסקביאס. לא, אלו לא צמד נגני בוזוקי יוונים. אלו גם לא יצורים מהמיתולוגיה היוונית וגם לא שמות של קדושים נוצרים שנפלו אל תהום הנשייה. אלו הן תוצאות הדיאגנוזה השנייה של הכלבת שחזרתי איתה מהטיול הקצר שלי. שלשום גיליתי שהרופא שאחראי לדיאגנוזה, שהציג את עצמו כמומחה, הוא כנראה מתחזה שאינו שייך למחלקה הדרמטולוגית בבית החולים ואיש לא מכיר את שמו או מצליח להתחקות אחריו. ד"ר דורוני, אני ורפי גינת עוד נבוא איתך חשבון. וכך הלכה לה הדיאגנוזה השגויה השנייה והגיעה השלישית, עם התרופות היחודיות לה, ומנסיוני המר, עם תוקף קצר מועד. בעל כורחי הפכתי להיות שפן נסיון לרופאי לונדון הקורנים בפני מחלות אקזוטיות ושוקדים על ספרי הלימוד והאינטרנט כדי לנסות ולטפל בי.
אז מה יש לי? ובכן, בואו ונתמצת את התשובה לכך שכבר שבועיים אני מתגרד בכל הגוף כמו כלב חולה וסובל מבצקות בשתי הרגליים שלא היו מביישות זקנה בעלת משקל עודף. מעבר לכך, הכל טוב תודה. אולי למעט העובדה שאני לא מצליח להשיב את החיים למסלולם, בעיקר בגלל שנראה שהמסלול היה פרי דמיוני הקודח ואין אף לא זכר לנתיב שבו הוא עבר. הרחובות האפורים, האנשים שנראים תמיד עסוקים מדי, התקרה הויקטוריאנית בחדר השינה שלי ואפילו ההופעות היקרות מפז איבדו את המהות שלהם עבורי. הפכתי להיות זר בחיים של עצמי. Jamais Vu.
בין דכאון לגירוד, בין כדורים למשחות, בין נסיון לפנק עצמי במיץ מנגו תוצרת בית שיזכיר לי כמה מאושר הייתי על החוף לבין הפרצוץ החמוץ שמעיד על טעמו של פרי תוצרת אנגליה, עוד נקלטים כמה צלילים מבעד לאוזניים שלי שמזיזים שם משהו בפנים. לפחות זה.

Goldfish – The Real Deal
Sweeney Todd OST – No Place Like London

8 comments:

דנה said...

החלמה מהירה!

Shachar said...

תודה, את מכירה איזה רופא טוב בלונדון? אני אשמח לעוד אבחנה שגויה

Eran said...

קודם כל חוש בטוב. אולי שווה לך לתת גיחה (או אולי מספר גיחות) לארץ?
מנסיונינו הקצר, בתי החולים והאן אייץ' אס מאוד שמחים לעזור לזרים, אבל הרמה שם לא תמיד משהו, אם להשתמש באנדרסטיימטיות האנגלית.

דנה said...

לצערי לא יצא לי להתקל ברופאים יעילים בלונדון. הם תמיד היו מאוד נחמדים, אבל זה לא ממש עוזר.

Shachar said...

אני אתן לזה עוד שבוע שבועיים ואם אף איבר לא ינשור או שיצמח לי טחול נוסף במצח, אני אכריז על זה כפסיכוסומטי

TheOtherSideOfThePark said...

Since you went to these 'western' doctors, they obviously did not tell you about the real solution for your problem: Oven Mittens.

Just wear them on your hands, tape them around the wrist, and wait for 2 weeks

(disclaimer: there is no solution for the peeing problem, that's the drawback of this solution)

In the words of Elaine Benes - "Get well, get well soon. We want you to get well."

Roi said...

I feel for you, poor guy.
As a wise man once said, leave it all behind and come here. If you think you ever had a good fruit shake you should rethink it. You didn't taste a good fruit shake until you tasted Tank Smoothies. I swear.

רנן said...

ברוך שובך, גבר. צר לי על כאבך, מקווה שתחלים מהר ותחזור לדווח לנו על הופעות טובות. אגב, לא פינקת בחוויות מהטיול, חוץ מהגירודים..

מצחיק, אבל בקורא הרסס שלי, לצד מונוקרייב, מופיע הבלוג של עידו שחם, עם הפוסט שלו, עם כותרת הפוכה לשלך..
http://idosius.blogli.co.il/archives/48